Dayanıklı ve güvenilir ürün seçenekleri ile cam malzemeler konusunda uzun yıllardır istanbul merkezli olarak hizmet veren uzmanlar grup, her alanda uygulanabilir sistemler konusunda üretim ve montaj imkanı ile birçok alanda yer alan alt bayileri ile yaygınlaşan isimler arasında yer almayı başarmıştır. Balkonlar için özel olarak üretilen cam kapama sistemleri, her mevsim rahat bir şekilde balkonlardan faydalanmanıza olanak sağlar. Avcılar cam balkon olarak Teknolojinin gelişmesi ile beraber, yeni yapılar için ideal olarak ürün seçeneklerimiz güvenilir ve uzun yıllar kullanım için kalite yönergelerine uygun olarak üretilen malzemeler dayanıklı ve verimlidir. Cam balkonların arka kısmında yer alan güvenlik kilidi, sayesinde dışardan gelebilecek tehlikelere karşı güvenlik önlemi olarak tercih edeceğiniz farklı aksesuar ve model seçeneğimiz bulunmaktadır.

Rahat ve konforlu bir yaşam kalitesi sunan cam balkon sistemleri, tek veya çift yöne katlanabilir olması nedeniyle kullanıcılar tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Türk Standartları Endüstrisine uygun olarak üretimini yaptığımız malzemeler ürünlerden memnun kalmasını ve daha uzun yıllar kullanmanıza olanak sağlamaktadır.

Cam Balkon Keyfini Sürün

Balkonlu evlere sahip olan kişiler kendilerini şanslı sayabilir. İster küçük, isterse de büyük balkonlu evler her zaman en çok tercih edilenlerdendir. Evin her bölümü gibi balkonun da kendine has önemi vardır. Kimi balkonu sadece çamaşır asmak için kullanır, kimi balkonda bahçe havası yaratır. Yaz aylarında her ne kadar açık balkon işinizi görse de soğuk aylarda, özellikle karlı veya yağmurlu havalarda balkonu kapattırmak ilk isteklerden oluyor. Fakat kapalı balkon soğuk mevsim bitiminde yeniden açılabilir mi?

Balkonlarda Yeni Cam Moda

Balkonun gerektiği zaman açık gerekince ise kapalı olabilmesi güzel bir ayrıcalık. Fakat farklı nedenlerden dolayı kapatılan balkonlar sonradan camları açılsa bile açık balkon havasını vermez. Bu soruna artık çözüm bulundu. Balkonlar artık camla kapatılıyor. Cam balkon sayesinde istediğiniz zaman balkonu açabilir veya kapalı tutabilirsiniz. Cam balkon eski alışık olduğunuz kapalı balkonlarda kullanılan çerçevelerden oluşmaz. Balkonların kapatılmasında kullanılan camlar çerçeveye sahip değil. Dışarıdan bakıldığı zaman camla kapatılan balkon açık balkon görüntüsüne sahip olur. Cam balkon sayesinde evinize giren ışık gölgelenmez.

Cam balkon ile balkonunuza açılan manzara hiç kapanmayacak. Cam balkon sayesinde dilediğiniz zaman güzel havanın keyfini çıkarabileceğiniz açık balkona sahip olacak, soğuk havalarda ise kapalı mekan elde etmiş olacaksınız. Uygun fiyata kullanışlı, rahat ve güzel görünüme sahip balkon istiyorsanız tercihinizi yeni cam balkonlardan yana kullanmanızı ısrarla tavsiye ediyoruz.

Cam Balkon Modelleri

Avcılar Cam Balkon sistemleri | Uzmanlar Cam Balkon