Ev ve iş yerlerinde yaygın bir şekilde kullanılmaya başlanan cam kapama sistemleri, rahat ve güvenli olması nedeniyle birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Dış görüntüyü engellemeden, ortamın soğuk ve kirli havadan korunmasına olanak sağlayan cam balkon kapama sistemlerinin, arka kısmında özel güvenlik kilitleri bulunmaktadır. Katlanabilir veya sürgülü olarak üretilen sistemlerin, ara kısmında yer alan silikonlar, camın birbirine çarpmasını engellerken, ara kısımlardan soğuk havanın girişini engeller.

Cafe, Restaurant ve Ev ortamlarında kullanım için uygun olan cam balkon sistemleri, uzun yıllar verimli bir şekilde kullanmanıza imkan tanır. Kullanılan malzemenin kalitesi ve camın kalınlığı oldukça önemlidir. Hava şartlarından etkilenmeden her mevsim kullanmanıza imkan tanıyan bu sistemler konusunda İstanbul Bayrampaşa bölgesinde uygun ödeme seçenekleri ile en iyi olanı sunmayı hedefliyoruz. Ülkemizde yaygın bir şekilde tercih edilen bu sistemler dayanıklı ve oldukça kullanışlıdır.

Tek veya çift yönlü açılma imkanı bulunan ürünlerimizin kullanışı kolay ve rahat olduğundan dolayı birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Balkonlar büyük şehirlerde üst üste olan çok katlı binalarda oksijen almak için iyi mekanlardır. Yalnız balkonlar oksijen almak için değil bazen fazla eşyalar için birer kiler vazifesi de görmektedir. Özellikle cadde üzeri olan balkonlar hem gürültü hem de toz ve isten pek kullanılamamaktadır. Bunun için geliştirilen balkonun havasını bozmadan işlevini artırıcı ve tozdan dumandan isten koruyan cam balkon tasarımlarıdır. Özellikle her yöne açılan katlanabilir özelliği olan bu balkonlar kullanım ve temizlik kolaylığı sağlamaktadır. İstekler doğrultusunda ister tamamen açık ya da kapalı bırakılma isterse de bölüm bölüm kullanım kolaylığı sağlayarak ihtiyaç dahilinde alternatifler sunar.

Koyu ve açık renklerden oluşan bu balkonlar füme, şeffaf ve koyu renklerden oluşarak alıcıların tercihlerine bırakılmaktadır. Ev ve iş yerlerinde tercih edilmekle birlikte küçük yaş çocuklu aileler için de güvenlidir. Dört mevsim balkonları kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Hırsızlık olaylarına karşı da ekstra koruyuculuk sağlamaktadır. Özellikle temizliğe önem verenler için sigara gibi kokulara karşı cam balkon ayrıca tercih sebebi oluşturmaktadır.

Cam Balkonların Özellikleri

Satın alınacak cam balkonlarda bu özelliklere dikkat edilmelidir.

Isı dayanıklı temperli ya da lamine özelliği olmalı

Alüminyum çerçeveli

Yağmur, güneş ve rüzgara karşı dayanıklı ve yalıtım özellikli olmalı

Camları taşıyan tekerlerin kaliteli olması ve çelikten yapılmalıdır. Bir cam üzerinde muhakkak 2 adet tekerlek bulunmalıdır.

Su tahliye kanalının bulunması

Cam kalınlığı en az 8 mm den aşağı olmamalı

Cam balkonlar garanti kapsamında olmalıdır.

Isıyı geçirmeyen şekilde montajlanmalıdır.

Bayrampaşa Cam Balkon firması olarak en kaliteli ürünleri, düşük fiyatlar ile sizlere ulaştırmayı hedeflemekteyiz. Uzmanlar Grup, Türkiye’nin birçok yerinde hizmet sunan alt bayileri ile hizmetlerini genişletmektedir.

Cam Balkon Modelleri

Diğer hizmet verdiğimiz bölgeler : Kağıthane Tente, Esenyurt Tente, Beşiktaş Tente

Bayrampaşa Cam Balkon | Uzmanlar Cam Balkon